DRZWI DO MAGAZYNU BRONI

  • rarr
  • rarr
Opis drzwi:

Drzwi do magazynów broni wykonywane zgodnie z Normą PN-90/B-92270 i Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Dziennik Ustaw Nr 113 Poz,. 730, są drzwiami stalowymi klasy C, posiadającymi obustronnie blachę stalową grubości 2mm, (dla MON 5mm – płyta zewnętrzna i 2mm – płyta wewnętrzna), trzy blokady przeciwwyważeniowe od strony zawiasowej, oraz zamek rozporowy trzypunktowy atestowany, zamek (kłódkę) ZP-11 z uchwytami do umieszczenia plomby. Zarówno drzwi jak i wyposażenie – posiadają Certyfikaty Instytutu Mechaniki Precyzyjnej klasy C. Wykończenia i kolorystyka zgodne z ofertą drzwi klasy C. Drzwi do magazynów broni wykonywane są w dowolnych wymiarach i mogą służyć wyłącznie jako otwierane na zewnątrz pomieszczenia chronionego. Podstawa kłódki ZP-11 jest spawana przez producenta drzwi w procesie produkcji drzwi; istnieje możliwość samodzielnego montowania kłódki ZP-11 przez użytkownika metodą mocowania specjalnymi elementami złącznymi.

DRZWI DO POMIESZCZEŃ SPECJALNYCH

  • rarr
Drzwi antywłamaniowe klasy C, produkowane są zgodnie z normą PN-90/B-92270 i zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 09.02.1999 w sprawie organizacji Kancelarii Tajnych jako drzwi do Pomieszczeń Specjalnych. Drzwi posiadają obustronnie poszycie z blachy grubości 2mm (na indywidualne zamówienie może być grubsza), zabezpieczenia antywłamaniowe w postaci trzech stałych blokad przeciwwyważeniowych i trzech stalowych, spawanych zawias trzpieniowych. Wyposażone są w dwa zamki, w tym jeden rozporowy klasy C i jeden szyfrowy klasy od A do C, zgodny z klasyfikacją NATO, zabezpieczony przed prześwietleniem radiologicznym i rozwierceniem.
Dodatkowo drzwi do pomieszczeń specjalnych mogą być wyposażone w zamek dodatkowy, zworę elektromagnetyczną, rygiel elektromagnetyczny, elektrozaczep, kontaktron, czujnik zamknięcia rygla, kołki do plombowania, samozamykacz, oraz system kontroli dostępu (sterowany kartą magnetyczną zbliżeniową lub pastylką) jedno lub dwustronny, z pełną rejestracją zdarzeń i identyfikacją osób.
Drzwi do pomieszczeń specjalnych produkowane są w do-wolnych wymiarach jako jedno i dwuskrzydłowe, w następujących rodzajach wykończeń: malowane proszkowo, okleina drwewnopodobna, tapicerka skóropodobna, płyta MDF, MDF foliowany, drewno, fornir naturalny. Mogą być wykonywane w wersji z odpornością ogniową EI30 jako drzwi typu DC3PP.