DRZWI DO POMIESZCZEŃ SPECJALNYCH

Posted on: 6 września, 2012 by admin
  • rarr
Drzwi antywłamaniowe klasy C, produkowane są zgodnie z normą PN-90/B-92270 i zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 09.02.1999 w sprawie organizacji Kancelarii Tajnych jako drzwi do Pomieszczeń Specjalnych. Drzwi posiadają obustronnie poszycie z blachy grubości 2mm (na indywidualne zamówienie może być grubsza), zabezpieczenia antywłamaniowe w postaci trzech stałych blokad przeciwwyważeniowych i trzech stalowych, spawanych zawias trzpieniowych. Wyposażone są w dwa zamki, w tym jeden rozporowy klasy C i jeden szyfrowy klasy od A do C, zgodny z klasyfikacją NATO, zabezpieczony przed prześwietleniem radiologicznym i rozwierceniem.
Dodatkowo drzwi do pomieszczeń specjalnych mogą być wyposażone w zamek dodatkowy, zworę elektromagnetyczną, rygiel elektromagnetyczny, elektrozaczep, kontaktron, czujnik zamknięcia rygla, kołki do plombowania, samozamykacz, oraz system kontroli dostępu (sterowany kartą magnetyczną zbliżeniową lub pastylką) jedno lub dwustronny, z pełną rejestracją zdarzeń i identyfikacją osób.
Drzwi do pomieszczeń specjalnych produkowane są w do-wolnych wymiarach jako jedno i dwuskrzydłowe, w następujących rodzajach wykończeń: malowane proszkowo, okleina drwewnopodobna, tapicerka skóropodobna, płyta MDF, MDF foliowany, drewno, fornir naturalny. Mogą być wykonywane w wersji z odpornością ogniową EI30 jako drzwi typu DC3PP.

Comments are closed.